Časté dotazy

VÝŠIVKA NA MÍRU


JAKÁ JE CENA VÝŠIVKY?

 

Cena se stanovuje každému zákazníkovi zvlášť dle jeho požadavků. Kalkuluje se na základě složitosti, velikosti a počtu kusů.

JAKÁ JE CENA VYŠÍVACÍHO PROGRAMU?

Cena vyšívacího programu se může lišit dle složitosti od 200,- do 1500,- Kč s DPH dle kvality dodaných předloh v případě kusové výroby. U zakázek od 10 ks tento program neúčtujeme.

CO POTŘEBUJEME KE KALKULACI CENY?

Pro kalkulaci je potřeba dodat následující:

  • grafickou předlohu
  • rozměry
  • barevnost
  • počet kusů
  • v případě výšivky její umístnění
  • druh materiálu
  • požadovaný termín dodání

.

JAKÁ JE CENA PROGRAMU V PŘÍPADĚ OPAKOVANÉ OBJEDNÁVKY?

Cena za zhotovení vyšívacího programu se účtuje pouze jednou. Program je u nás archivován. Kalkulaci provádíme zdarma po dodání všech podkladů.

  • v případě výšivky její umístnění
  • druh materiálu
  • požadovaný termín dodání

.

DRUHY NITÍ ?

Viskózové:

Kvalitní vyšívací nitě 100% viskóza renomovaného výrobce Marathon. Viskózová nit je měkká, ideálně se přizpůsobuje vyšívanému materiálu a dokáže tudíž generovat nejkvalitnější výšivku. Je i šetrná k vyšívacímu stroji, tzn. životnost chapače, vodičů nití i odstřihových mechanismů. Námi dodávané vyšívací nitě v provedení 100 % viskóza lze prát při teplotách 95 stupňů celsia bez problému v klasických pracích prostředcích, neobsahujících optická zjasňovací činidla na bázi chlóru. Nevýhodou viskózové nitě je problém při praní v pracích prostředcích obsahujících chemická bělidla na bázi chloru (SAVO), kdy nit může změnit odstín. Nečiní však problémy při žehlení, snáší vysoké teploty.

Polyesterové:

Kvalitní vyšívací nitě 100% polyester renomovaného výrobce Marathon. Viskózová nit je pevnější než nit viskózová, je však i tvrdší a výšivka nevypadá tak pěkně, jako u nitě viskózové. Výhodou polyesteru je však vyšší odolnost na UV záření a možnost použití optických zjasňovacích činidel na bázi chlóru. Polyester tak umožňuje praní v pracích prostředcích obsahujících chemická bělidla na bázi chloru (například SAVO).

Fosforeskující:

Fosforeskující nitě japonského výrobce Angelking. Speciální vyšívací nitě s fosforeskujícím efektem. Nitě absorbují světlo a v přítmí září. Nitě jsou vhodné pro doplnění zajímavých efektů výšivkám na libovolný materiál a mohou sloužit i jako jednoduchý základní bezpečnostní prvek.

Melírované:

Kvalitní vyšívací nitě 100% viskóza renomovaného výrobce Marathon. Melírované nitě jsou vhodné pro vyšívání se zvláštními efekty.

Metalizované:

Metalizované vyšívací nitě jsou nitě s polyesterovým jádrem a kovovým povrchem. Používáme metalizované nitě japonské výroby značky ANGELKING.

 

BARVY NITÍ?

 

Vyšívací nitě Marathon, 100% viskóza.

Vyšívací nitě Marathon, 100% viskóza.

Vyšívací nitě Marathon, 100% polyester, Vhodné pro výšivky, kde se předpokládá praní v agresivních pracích prostředcích.

barvy nití Marathon polyester

 

VYBERTE SI PÍSMO

Zajímá Vás jaké druhy písma lze vyšít? Klikněte ZDE a v sekci DG15 Fonts si můžete najít písmo, které se Vám bude nejvíce líbit.

A když si nevybere? Nevadí, písmo lze vyšít přesně podle vašeho dodaného grafického vzoru.

OBJEDNÁVKA


JAK OBJEDNAT?

Vzhledem k tomu, že po telefonu se popisuje požadované vyšití docela těžko, preferujeme mailovou komunikaci, kde je možné nám zaslat případnou přílohu, proto doporučujeme nejlépe zasláním emailu na info@vysijmito.cz

JAKÁ JE DOBA DODÁNÍ?

Termín dodání se snažíme držet v co nejkratší lhůtě, nicméně ne na úkor kvality. V závislosti od objednaného množství odesíláme objednávky od 3 do 7 dní od potvrzení finálního vzoru.

 

PLATBA A DOPRAVA


PLATBA A DOPRAVA

100,- Kč v případě platby převodem (předem) a 125,- Kč v případě zaslání dobírkou.

JAKÉ JSOU MOŽNOSTI PLATBY?

Platba převodem předem, Dobírkou. Na fakturu. PayPal online.