Nažehlovací fólie

Není problém si vybrat trička k nažehlení Vašeho motivu od našich dodavatelů textilu. Vybrat si je můžete v online katalogu naši dodavatelů.

Nažehlovací fólie


Nažehlovací fólie jsou určeny pro nažehlení na modní oblečení, oblečení pro volný čas, sportovní oblečení, dárkové předměty a mnoho dalšího. Nejdříve se grafika vyřeže na plotru nebo vytiskne na tiskárně a poté se pomocí nažehlovacího lisu nažehlí na textil. V naší nabídce nažehlovacích fólií najdete velký výběr fólií nejvyšší kvality.


Používáme POLI-FLEX PREMIUM

Poli-Flex

Je to vysoce kvalitní matná polyuretanová fólie s tavným lepidlem a samolepicím nosným podkladem k nažehlování na materiály bez impregnace.


POLI – FLEX PREMIUM

K nažehlování na materiály bez impregnace, např. bavlnu, směs bavlny a polyesteru, polyester.

Matná litá polyuretanová fólie s tavným lepidlem a lepivou přenosovou fólií. Ekologicky nezávadná fólie vyhovuje normě Oeko-Tex Standard 100, tloušťka fólie 0,1 mm.
Prát při teplotě do 80 oC vždy naruby šetrnými prášky, vhodné do sušičky, lze chemicky čistit (Perchloroethylene / Tetrachloroethylene), žehlit naruby nebo přes ochranný papír.

 


POLI – FLOCK

K nažehlování na materiály bez impregnace, např. bavlnu, směs bavlny a polyesteru, polyester

Fólie se sametovým povrchem s tavným lepidlem a lepivou přenosovou fólií.
Upozornění: prát při teplotě do 60 oC vždy naruby šetrnými prášky, vhodné do sušičky, lze chemicky čistit (Perchloroethylene / Tetrachloroethylene), žehlit naruby nebo přes ochranný papír.


TRIKOT-FLEX pro polyester

K nažehlování na materiály s velkým obsahem lycry a elastanu (trička, sportovní oblečení, sportovní tašky, propagační předměty) i pro klasické materiály z bavlny, směsi bavlny a polyesteru, polyesteru.

TRIKOT-FLEX fólie je speciální fólie určená na nápisy na trička, dresy, softshell bundy a jiné tkaniny z polyesteru, které mají tendenci způsobovat zbarvení na standardních flex fólií.
Upozornění: prát při teplotě do 60 oC vždy naruby šetrnými prášky, vhodné do sušičky, lze chemicky čistit (Perchloroethylene / Tetrachloroethylene), žehlit naruby nebo přes ochranný papír.